Kendinden Seperatörlü Kutular

Üst ve alt kapaklarda içine giren ürün ölçülerine uygun olarak bölüntüler yapılarak kutunun kendinden seperatör elde edildiği Standart kutu türüdür. İhtiyaca göre sadece alt veya üst kapaklarda uygulama yapılabilir , diğer kapak isteğe bağlı olarak standart veya farlı bir kapak olarak da üretilebilir.Kutu iç hacmini bu yöntemle 4 – 6 – 8 veya 12 eşit parçaya bölmek mümkündür. Genel olarak tüm sektörlerde stoklama , depolama , Cheap Jerseys Market sevkiyat vb. amaçlar için kullanılabilir. İçindeki ürün için ayrıca seperatör kullanımı istenmeyen repliche orologi esatti ve ürünlerin birbirine olan temasının kesilmesi istenilen alanlarda kullanım için uygundur. Bu alanlarda tercih edilir.E (Micro) dalga hariç diğer tüm dalgalarda üretim yapılabilir.

Bindirme kapaklı kutular

Üst veya alt kapakları en panelinin ortasında birbiri üstüne belli bir ölçüde bindirme yaparak kapanan Standart kutu türüdür. İhtiyaca göre sadece alt veya üst kapaklar bindirmeli diğerleri isteğe bağlı olarak standart veya farklı bir kapak olarak da üretilebilir. orologi replica negozio Genel olarak tüm sektörlerde stoklama , depolama , sevkiyat vb. amaçlar repliche orologi esatti için kullanılabilir. Otomatik Kutu kapatma ve Tutkallama makinelerinde kullanım için uygundur. Bu alanda tercih edilir. E (Micro) dalga hariç diğer tüm dalgalarda üretim yapılabilir.

Tam kapaklı kutular

Üst ve alt kapakları bütün en panelince kapanan Standart kutu türüdür. Los Angeles Clippers nike air max 95 İhtiyaca göre sadece alt veya üst kapaklar tam kapak diğerleri isteğe bağlı olarak standart kapak olarak da üretilebilir. Stephen Curry Jersey air max 90 femme Genel olarak tüm sektörlerde stoklama , fjallraven kanken Backpack uk depolama , nike air max 90 femme sevkiyat vb. Jeremy Lamb Jersey Mochilas Kanken amaçlar için kullanılabilir. Los Angeles Clippers nike mercurial vapor İçindeki ürünü daha sağlıklı koruma ve taşıma ihtiyacı oluştuğunda tercih edilir. Washington Wizards asics chaussures E (Micro) dalga hariç diğer tüm dalgalarda üretim yapılabilir.

Yarım kapaklı kutular (Teleskobik)

Üst veya alt kısmı kapaksız olarak üretilen Standart kutu türüdür. Reggie Lewis Jersey Fjallraven Kanken Sale Genellikle Teleskobik olarak birbirine geçer ve alt üst olarak birbirine kapak olarak kullanılırlar.Tek olarak da kullanılabilirler. D. J. Wilson Jersey Basket nike 2018 Genelde kapakları standart olarak en panelinin ortasında birleşecek şekildedir.İhtiyaca göre tam kapak yada bindirmeli kapak olarak da üretimi yapılabilir. Orlando Magic basket nike air max Genel olarak tüm sektörlerde stoklama , nike x fragment depolama , tn requin pas cher pour femme sevkiyat vb. Joel Embiid Jersey asics pas cher en ligne amaçlar için kullanılabilir. Washington Wizards nike huarache E (Micro) dalga hariç diğer tüm dalgalarda üretim yapılabilir.