Kendinden Seperatörlü Kutular

Üst ve alt kapaklarda içine giren ürün ölçülerine uygun olarak bölüntüler yapılarak kutunun kendinden seperatör elde edildiği Standart kutu türüdür. Hats asics en ligne İhtiyaca göre sadece alt veya üst kapaklarda uygulama yapılabilir , diğer kapak isteğe bağlı olarak standart veya farlı bir kapak olarak da üretilebilir.Kutu iç hacmini bu yöntemle 4 – 6 – 8 veya 12 eşit parçaya bölmek mümkündür. Men’s All-Star Throwback Jerseys air max soldes pas cher Genel olarak tüm sektörlerde stoklama , depolama , sevkiyat vb. Matthew Dellavedova Jersey nike air max 1 amaçlar için kullanılabilir. Kyrie Irving Jersey asics sneakers İçindeki ürün için ayrıca seperatör kullanımı istenmeyen ve ürünlerin birbirine olan temasının kesilmesi istenilen alanlarda kullanım için uygundur. Mirza Teletovic Jersey Fjallraven Kanken NO.2 Bu alanlarda tercih edilir. Fjallraven Kanken E (Micro) dalga hariç diğer tüm dalgalarda üretim yapılabilir.

Bindirme kapaklı kutular

Üst veya alt kapakları en panelinin ortasında birbiri üstüne belli bir ölçüde bindirme yaparak kapanan Standart kutu türüdür. Cleveland Cavaliers nike air presto İhtiyaca göre sadece alt veya üst kapaklar bindirmeli diğerleri isteğe bağlı olarak standart veya farklı bir kapak olarak da üretilebilir. NBA Socks nike dunk Genel olarak tüm sektörlerde stoklama , depolama , sevkiyat vb. nike air max bw amaçlar için kullanılabilir. Phoenix Suns Fjallraven Kanken Sale Otomatik Kutu kapatma ve Tutkallama makinelerinde kullanım için uygundur. Milwaukee Bucks nike chaussure Bu alanda tercih edilir. Patrick Ewing Jersey E (Micro) dalga hariç diğer tüm dalgalarda üretim yapılabilir.

Tam kapaklı kutular

Üst ve alt kapakları bütün en panelince kapanan Standart kutu türüdür. Los Angeles Clippers nike air max 95 İhtiyaca göre sadece alt veya üst kapaklar tam kapak diğerleri isteğe bağlı olarak standart kapak olarak da üretilebilir. Stephen Curry Jersey air max 90 femme Genel olarak tüm sektörlerde stoklama , fjallraven kanken Backpack uk depolama , nike air max 90 femme sevkiyat vb. Jeremy Lamb Jersey Mochilas Kanken amaçlar için kullanılabilir. Los Angeles Clippers nike mercurial vapor İçindeki ürünü daha sağlıklı koruma ve taşıma ihtiyacı oluştuğunda tercih edilir. Washington Wizards asics chaussures E (Micro) dalga hariç diğer tüm dalgalarda üretim yapılabilir.

Yarım kapaklı kutular (Teleskobik)

Üst veya alt kısmı kapaksız olarak üretilen Standart kutu türüdür. Reggie Lewis Jersey Fjallraven Kanken Sale Genellikle Teleskobik olarak birbirine geçer ve alt üst olarak birbirine kapak olarak kullanılırlar.Tek olarak da kullanılabilirler. D. J. Wilson Jersey Basket nike 2018 Genelde kapakları standart olarak en panelinin ortasında birleşecek şekildedir.İhtiyaca göre tam kapak yada bindirmeli kapak olarak da üretimi yapılabilir. Orlando Magic basket nike air max Genel olarak tüm sektörlerde stoklama , nike x fragment depolama , tn requin pas cher pour femme sevkiyat vb. Joel Embiid Jersey asics pas cher en ligne amaçlar için kullanılabilir. Washington Wizards nike huarache E (Micro) dalga hariç diğer tüm dalgalarda üretim yapılabilir.

Normal Kapaklı Kutular (Amerikan Box)

Üst ve alt kapakları en panelinin ortasında birleşen Standart kutu türüdür Genel olarak tüm sektörlerde stoklama , Golden State Warriors Fjallraven Kanken Big Backpack depolama , Miami Heat nike kwazi sevkiyat vb. Baby Jerseys nike tn amaçlar için kullanılabilir. New Orleans Pelicans nike blazer E (Micro) dalga hariç diğer tüm dalgalarda üretim yapılabilir. Portland Trail Blazers chaussures asics pas cher Açıklama : Tekstil kolileri ,