Kendinden Seperatörlü Kutular

Üst ve alt kapaklarda içine giren ürün ölçülerine uygun olarak bölüntüler yapılarak kutunun kendinden seperatör elde edildiği Standart kutu türüdür. asics en ligne İhtiyaca göre sadece alt veya üst kapaklarda uygulama yapılabilir , diğer kapak isteğe bağlı olarak standart veya farlı bir kapak olarak da üretilebilir.Kutu iç hacmini bu yöntemle 4 – 6 – 8 veya 12 eşit parçaya bölmek mümkündür. air max soldes pas cher Genel olarak tüm sektörlerde stoklama , depolama , sevkiyat vb. nike air max 1 amaçlar için kullanılabilir. asics sneakers İçindeki ürün için ayrıca seperatör kullanımı istenmeyen ve ürünlerin birbirine olan temasının kesilmesi istenilen alanlarda kullanım için uygundur. Fjallraven Kanken NO.2 Bu alanlarda tercih edilir. Fjallraven Kanken E (Micro) dalga hariç diğer tüm dalgalarda üretim yapılabilir.

Bindirme kapaklı kutular

Üst veya alt kapakları en panelinin ortasında birbiri üstüne belli bir ölçüde bindirme yaparak kapanan Standart kutu türüdür. nike air presto İhtiyaca göre sadece alt veya üst kapaklar bindirmeli diğerleri isteğe bağlı olarak standart veya farklı bir kapak olarak da üretilebilir. nike dunk Genel olarak tüm sektörlerde stoklama , depolama , sevkiyat vb. nike air max bw amaçlar için kullanılabilir. Fjallraven Kanken Sale Otomatik Kutu kapatma ve Tutkallama makinelerinde kullanım için uygundur. nike chaussure Bu alanda tercih edilir. E (Micro) dalga hariç diğer tüm dalgalarda üretim yapılabilir.

Tam kapaklı kutular

Üst ve alt kapakları bütün en panelince kapanan Standart kutu türüdür. nike air max 95 İhtiyaca göre sadece alt veya üst kapaklar tam kapak diğerleri isteğe bağlı olarak standart kapak olarak da üretilebilir. air max 90 femme Genel olarak tüm sektörlerde stoklama , fjallraven kanken Backpack uk depolama , nike air max 90 femme sevkiyat vb. Mochilas Kanken amaçlar için kullanılabilir. nike mercurial vapor İçindeki ürünü daha sağlıklı koruma ve taşıma ihtiyacı oluştuğunda tercih edilir. asics chaussures E (Micro) dalga hariç diğer tüm dalgalarda üretim yapılabilir.

Yarım kapaklı kutular (Teleskobik)

Üst veya alt kısmı kapaksız olarak üretilen Standart kutu türüdür. Fjallraven Kanken Sale Genellikle Teleskobik olarak birbirine geçer ve alt üst olarak birbirine kapak olarak kullanılırlar.Tek olarak da kullanılabilirler. Basket nike 2018 Genelde kapakları standart olarak en panelinin ortasında birleşecek şekildedir.İhtiyaca göre tam kapak yada bindirmeli kapak olarak da üretimi yapılabilir. basket nike air max Genel olarak tüm sektörlerde stoklama , nike x fragment depolama , tn requin pas cher pour femme sevkiyat vb. asics pas cher en ligne amaçlar için kullanılabilir. nike huarache E (Micro) dalga hariç diğer tüm dalgalarda üretim yapılabilir.